II edycja

Najbardziej rozśpiewanego festiwalu w Trójmieście

Lista półfinalistów 2023

Masz zespół muzyczny? Grasz solo?
Chcesz zaprezentować swoje umiejętności szerszej publiczności
i wygrać wartościowe nagrody?

Sprawdź, co można zgarnąć!

10 h sesji nagraniowej

w studiu Radia Gdańsk wraz z realizatorem

Nagroda o wartości 2 500 PLN

Food Town koncert na scenie
w Gimlet

Nagroda o wartości 5000 zł (zwrot kosztów oraz nocleg)

Live session video clip

jeden numer nakręcony w SFH

Nagroda o wartości 3 000 PLN

Voucher o wartości
1 000 PLN

Do wykorzystania w salonach muzycznych RIFF

Profesjonalna sesja zdjęciowa

z fotografem Stacja Food Hall

Nagroda o wartości 2 000 PLN

PATRONAT MEDIALNY / SPONSOR:

Jury

Oceni Was jury w składzie:

Julita Ziela Zielińska

Przewodnicząca Jury

Wokalistka, instrumentalistka i kompozytorka z Pomorza. Wokalistka zespołu Ziela, Tribute to Maanam Show, Julita Zielińska. Organizatorka warsztatów Idziemy na solo!, właścicielka ST.ART (Studio Twórczości Artystycznej) w Gdańsku, prezeska Stowarzyszenia Twórców Kultury BUZZArt.

Uczestniczyła w wielu różnorodnych projektach, począwszy od Solo Actów, przez multiinstrumentalny duet elektroniczno-organiczny, po klasyczny skład. Autorka tekstów i muzyki. Trener muzyczny. Pojawiła się w roli wykładowcy na wielu warsztatach w Polsce.

Na tę chwilę pracuje nad niezależnym materiałem w sensie merytorycznym, artystycznym i duchowym. 

Piotr Kaliński

Hatti Vatti

Piotr Kaliński, czyli Hatti Vatti. Wielokrotnie nagradzany gdański muzyk elektroniczny, gitarzysta, producent muzyczny i DJ związany z uznanymi wytwórniami R&S Records, Prosto oraz U Know Me Records.

Jeden z najciekawszych polskich twórców działających na styku muzyki alternatywnej, hip-hopu oraz ambientu.

Twórca muzyki do filmów i spektakli. Prowadzi małe wydawnictwo płytowe pod nazwą Kanu Kanu, w którym promuje polskich artystów eksperymentalnych.Marta Kondej

Praktyczna Pani

Finalistka Mistrzostw Świata Redbull Music 3style. Pierwsza kobieta, z tytułem mistrzyni Polski. Producentka muzyczna i autorka tekstów, promotorka i współtwórczyni projektów muzycznych (Pomruki Galaktyk, Je2b, DJ Nelov, Lady Humpter).

Obecnie szefowa sceny i manager artystyczny Food Town w Fabryce Norblina, booker w PianoBar.

Jacek Puchalski

Radio Gdańsk

Absolwent wydziału Inżynierii Dźwięku Politechniki Gdańskiej. Od ponad 39 lat pracuje w Radiu Gdańsk. Jest reżyserem dźwięku i Głównym Producentem.

Nagrywa płyty (jazz, klasyka, folklor i wiele innych stylów muzycznych ponad), realizuje koncerty, dokumenty, reportaże i słuchowiska wciąż pasjonując się pracą z aktorami, z dźwiękiem, jego estetyką i przekazem.

Prowadzący

Kamil Wicik

Prowadzący wydarzenie oraz prowadzący warsztaty

Kamil Wicik, rocznik 1985. Dziennikarz radiowy z dwudziestoletnim stażem. Od ponad dwunastu lat pracuje w Radiu Gdańsk. Prowadzi programy muzyczne, przeprowadza wywiady. Przez dziesięć lat produkował i prowadził koncerty w studiu rozgłośni. Popularyzuje i promuje trójmiejskich oraz pomorskich artystów. Jest członkiem Akademii Fonograficznej ZPAV, w sekcji muzyki rozrywkowej.

Współpracował ze Studiem Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia. Jego reportaże i audycje dokumentalne w latach emitowano w Programach: II, III i IV Polskiego Radia. Prowadził autorską audycję w radiowej Jedynce (wespół z Leszkiem Gnoińskim).

PARTNERZY / SPONSORZY:

ORGANIZATORZY: