Witamy wiosnę mocno imprezowo, absolutnie tanecznym krokiem i sporą dawką nowości! Sprawdźcie co dla Was zaplanowaliśmy w kwietniu.

Na skróty.

Nie masz czasu czytać całego artykułu i szukasz konkretnych informacji? Idź na skróty, będzie szybciej.

  1. Pełna lista wydarzeń: wydarzenia.stacjafoodhall.pl
  2. Co można zjeść w Stacji Food Hall: stacjafoodhall.pl/#restauracje
  3. Lista barów Stacji Food Hall: stacjafoodhall.pl/#przestrzenie
  4. Kontakt i rezerwacje stolików: stacjafoodhall.pl/#kontakt

Tego nie możesz przegapić! Czyli subiektywny wybór najlepszych wydarzeń miesiąca (chronologicznie).

Dżaga Drag Show vol. 8 | Dżaga x Twoja Stara x Gąsiu | 6.04.24

Zapraszamy Was na ósmą odsłonę naszego wspaniałego, wyjątkowego, prestiżowego i jedynego w swoim rodzaju – DRAG SHOW!

Już 6 kwietnia Dżaga wraz z zaprzyjaźnionymi DRAG QUEEN – Gąsiu i Twoją Starą, znanym szerszej publiczności z nowego programu TVN „Czas na Show. Drag Me Out”, zawładną Peronem 5, dając Wam Drag Show na najwyższym poziomie! To będą doznania nie do zapomnienia.

BILETY: 50pln (KUP BILET)


TRÓJBEER | 8-14.04.24

Czas najwyższy, abyście poznali WIELKĄ TRÓJKĘ The Beer Spot, która premierowo wjeżdża do Stacji 8 kwietnia 2024!

Pośpieszny Pils, Opóźniona Pszenica i Osobowa IPA to ekipa, z którą będziecie chcieli spędzać każdy weekendowy wieczór i szukać wymówek aby choć zbić z nimi piątkę w tygodniu.

A z okazji premiery, przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek, z piwoterią na czele! Co oznacza, że do każdego zakupionego premierowego piwa, dorzucamy Wam w prezencie solidny i przydatny w życiu gadżet lub drugie, takie samo piwo.


SINGERS BATTLE – karaoke live band | 10.04.24 i 24.04.24

Scena, światła, profesjonalny band na żywo i TY! Dołącz do naszego cyklu muzycznego SINGERS BATTLE, pokaż się szerszej publiczności i zdobywaj nagrody, a przede wszystkim – baw się świetnie, bo przecież w KARAOKE o to właściwie chodzi. Wstęp wolny!


SWING NA PERONIE | 12.04.24

Daj się zarazić swingowym bakcylem! Nie musisz nic umieć (większość z nas tak właśnie zaczynała), a jeśli plączą Ci się nogi – wspólnie je rozplączemy. Udowodnimy Ci, że taniec może być prosty i przyjemny, a to wszystko w luźnej atmosferze i przy dźwiękach porywającego do tańca swinga. Wstęp wolny!


Rhythm of the night

13.04.24 (’80 PL) i 27.04.24 (lata 2020+)

Rhythm of the night to Wasz ulubiony cykl imprezowy, podczas którego nasz specjalnie stworzony Peron 5 House Band porywa Was do tańca przy żywej muzyce, za każdym razem w innym klimacie, zawsze do późnych godzin nocnych.

Zabawę zaczynamy setem dj’skim, punktualnie o godzinie 19:00.

Wstęp wolny!


DISCO FEVER | 19.04.24

Już 19.04 na Peronie 5 Stacji Food Hall wybrzmią światowe hity muzyki DISCO. Przygotujcie się na wieczór pełen tańca i dobrej energii, przy muzyce artystów takich jak: Michael Jackson, Chic, Chaka Khan, Donna Summer. Ubierzcie najbardziej kolorowe stroje, buty na koturnie i zapraszamy na parkiet!

Wstęp wolny!


420 happy day! | 20.04.24

Świętujemy, jak możemy. Na pełnym chillu, w swobodnej atmosferze, z najlepszymi ludźmi.

W tym dniu, na Barze Centralnym oraz w Funky Monkey Tiki Bar serwować Wam będziemy koktajle inspirowane 420 day. Dodatkowo Funky Train ponownie przejmie ekipa Buongiorno Barber Shop, by robić Was na bóstwo.

Zatem wjeżdżajcie w to śmiało!


Techno Divas | 20.04.24

Techno Divas to elektroniczna bomba energetyczna!
Połączenie ekspresji czwórki członków zespołu to prawdziwa muzyczna uczta i gwarancja niezapomnianej podróży po dźwiękach światowych hitów muzyki klubowej. Wstęp wolny!


Keenan TreVon | 25.04.24

Keenan TreVon jest wschodzącym artystą wielogatunkowym, piosenkarzem i autorem tekstów pochodzącym z Aurory w Kolorado.

Poprzez swoje przepełnione emocjami występy wokalne Keenan emanuje surowością poprzez wpadającą w ucho instrumentację. Pod wpływem swoich życiowych doświadczeń i muzycznie nastawionej rodziny Keenan TreVon stara się przesuwać granice swojego brzmienia. Jego zdolność do łatwego przełączania się między śpiewem a rapowaniem pozwoliła mu stworzyć styl, który jest naprawdę jego własnym. Ten globalny artysta dąży do tworzenia muzyki, w której ludzie będą się odnajdywać i do której będą się odnosić.

Keenan TreVon, prawdziwie wszechstronny artysta, nie ma barier w kreatywności, dzięki czemu jego muzyka jest ponadczasowa i ugruntuje jego pozycję w branży muzycznej na wiele lat. Wstęp wolny!


KOOL & THE BANG | 26.04.24

Przed Wami cykl weekendowy KOOL & THE BANG! Specjalnie stworzony międzynarodowy band będzie wprowadzał Was w iście imprezowy nastrój muzyką lat ’90. oraz ’00, raz w miesiącu, w wybrane piątki.

Ale to oczywiście nie wszystko. Zaskoczymy Was również muzycznymi smaczkami i rapsami, o czym z pewnością przekonacie się na miejscu. Przypominamy tylko, że nie boimy się ryzykować i serwować Wam nieoczywistych, muzycznych doznań! Zatem sprawdźcie nas. Wstęp wolny!


Sprawdź co jeszcze się wydarzy w kwietniu!