Ekipia Birra Mania przejmuje nasze beerspotowe krany!

Już w sobotę 20 maja, za barem naszej piwnej miejscówki The Beer Spot stanie para założycieli Birra Mania, nalewając Wam swoje piwo i zabawiając historiami o swoim autorskim polsko – sycylijskim bursztynowym trunku.

🍺 Birra Mania Bianca IPA
To sycylijska interpretacja stylu pszeniczna india pale ale. Kwasowość, świeżość i wyczuwalną goryczkę zbalansowano sezonową pomarańczą Tarocco z pochodzącą okolic Etny. Aromat został podbity naparem świeżej trawy cytrynowej oraz maceratem ze skórki mandarancia. Piwo w aromacie jest ekstremalnie cytrusowe, w ustach pełne, gładkie i lekko goryczkowe.

Alk.5,5% | Ekstrakt 14 % | Chmiele: Citra, Simcoe, Sabro, Cascade.

Składniki: słód pszeniczny, słód pilzneński, płatki pszenne, płatki owsiane, sok pomarańczy Tarocco, skórka owoców mandarancia, trawa cytrynowa.

🍺 Birra Mania Sexy Arancia APA
To sycylijska interpretacja stylu American Pale Ale. Lekkość i wyczuwalną goryczkę zbalansowano potężną dawką sezonowej pomarańczą Tarocco z pochodzącą okolic Etny. Piwo w aromacie jest ekstremalnie cytrusowe, w ustach pełne, gładkie, lekko goryczkowe, bardzo wysoko pijalne!

Alk.5,3% | Ekstrakt 12 % | Chmiele: Citra, Centennial Cascade.

Składniki: słód pszeniczny, słód pilzneński, płatki pszenne, płatki owsiane, sok pomarańczy Tarocco.

🍺 Birra Mania Sicilian IPA
Klasyczna, treściwa, goryczkowa IPA dostała na etapie fermentacji solidną dawkę sezonowych cytrusów z okolic Ribera na Sycylii. Żywiczno ziołową goryczkę przełamano pomarańczowo, czekoladową nutą. Sicilian IPA jest niezwykle aromatyczna i pijalna. Niskie odfermentowanie oraz wyższy alkohol nadaje na podniebieniu odczucie ciepła.

Alk.6,2% | Ekstrakt 15,5 % | Chmiele: Citra, Centennial Cascade.

Składniki: słód pszeniczny, słód pilzneński, płatki pszenne, płatki owsiane, sok pomarańczy z Ribera.


Kranoprzejęcie | Birra Mania w The Beer Spot jest pierwszym kranoprzejęciem, które dla Was organizujemy. Spodziewajcie się, że od tego momentu będziemy zaskakiwać Was cyklicznie! Bo w końcu The Beer Spot to miejscówka dla prawdziwych smakoszy, w której znajduje się bar piwny z ofertą kraftowych piw z całego świata.