Wydarzenie to dedykowaliśmy wszystkim, którym tańce swingowe nie są obce, mają w sobie dużo energii i niezłą kondycję, a także motywację i chęć do wygrania wycieczki do Turcji! Zobaczcie jak oni tańczyli!

ZOBACZ RELACJĘ Z WYDARZENIA!

Odlotowy Maraton Swinga to konkurs, który ma niezwykle proste zasady – do muzyki swingowej należało przetańczyć aktywnie ok. 60 minut. Jury obserwując tańczące pary wykluczało kolejne z nich wykazujące się pasywną postawą na parkiecie, utratą kondycji lub niższą jakością artystyczną swoich występów. A ostatnia para, która została na parkiecie: Barbara Kaczorowska i Daniel Kucharczyk WYGRAŁA, zdobywając nagrodę główną w postaci:

Wycieczki do Turcji o wartości 7.000 zł z wylotem z Portu Lotniczego Olsztyn – Mazury, wybrana z oferty biura podróży ITAKA. GRATULUJEMY!

Dopuszczone style tańca w Odlotowym Maratonie Swinga: Lindy Hop, Boogie Woogie, Collegiate Shag, Balboa, Charleston, Blues, Rock’n’Roll SPRAWDŹ REGULAMIN


Sponsorem nagrody głównej w ODLOTOWYM MARATONIE SWINGA, był Port Lotniczy Olsztyn-Mazury – kameralne lotnisko z wakacyjnymi lotami w super cenach i parkingiem za złotówkę.

Współorganizatorem wydarzenia było Swing Revolution – społeczność pozytywnie zakręconych ludzi, którzy nie potrafią usiedzieć na miejscu, gdy do ich uszu docierają swingowe rytmy.


Odlotowy Maraton Swinga odbył się w ramach wydarzenie walentynkowe, które trwać będzie przez cały tydzień w gdańskiej Stacji Food Hall – STACJA MIŁOŚCI!

W programie:

❤️‍🔥 9.02.24
This is a Tribute! Woodstock 69

❤️‍🔥10.02.24
Buongiorno Funky Train – walentynkowy barber shop
Rhythm of the night – Peron 5 House Band 'Love songs party

❤️‍🔥 11.02.24
ODLOTOWY MARATON SWINGA – tańcz, wygraj, leć do Turcji z Portu Lotniczego Olsztyn – Mazury

❤️‍🔥 14.02.24
Singers Battle – karaoke live band dla par
Walentynkowy live cooking w The Kitchen

❤️‍🔥 15.02.24
Speed dating z okazji Dnia Singla
This is a tribute! Robert Glasper by Boskie Ciałko

❤️‍🔥 16.02.24
Dżaga Drag Show – love is in the air

Dodatkowo, od 9 do 16 lutego możecie składać dwuosobowe kwieciste rezerwacje walentynkowe, pod hasłem NIECH WSZYSCY WIEDZĄ! Do wyboru, w ramach rezerwacji, przygotujemy dla Was stolik w dowolnej przestrzeni z kwiatem wybranego koloru, sugerującym co chcesz powiedzieć swojej drugiej połówce (żółty – gratuluje, że ze mną wytrzymujesz / czerwony – kocham Cię / różowy – podziwiam Cię i wielbię). W cenie rezerwacji (100 zł) otrzymacie także dwa walentynkowe koktajle! Rezerwujcie stolik na rezerwacja@stacjafoodhall.pl