Najbliższe tygodnie upłyną nam pod znakiem świątecznych przygotowań, a co za tym idzie, choinkowych i noworocznych spotkań wśród przyjaciół, pracowników czy też partnerów biznesowych. To jest ten czas! Czas integracji i podsumowań.


I tak się ciekawie składa, że w Stacji mamy dla Was kilka możliwości organizacji takich wydarzeń- dostosowanych do każdego budżetu i konwencji.

Jeśli myślicie o wyjściu zespołowym w luźnej atmosferze i zależy Wam na tym aby maksymalnie wykorzystać najważniejsze atuty, jakimi dysponuje food hall, czyli z pełną i różnorodną ofertę gastronomiczną, to mamy dla Was dwie propozycje.

Pierwsza z nich to karta prepaid na określoną przez Was kwotę. Można ją wykorzystywać we wszystkich 19 boksach oraz we wszystkich 4 barach, aż do momentu osiągnięcia wyznaczonego przez organizatora limitu. Każda karta bowiem naładowana jest konkretną kwotą. Drugą opcją są opaski, które działają niczym przepustka, a dokładniej są symbolem otwartego rachunku – bez określonego limitu. One również dają dostęp do oferty gastronomicznej z boksów oraz baru.

A jeżeli jesteście zainteresowani dodatkowymi atrakcjami, wówczas koniecznie sprawdźcie plan wydarzeń muzycznych, koncertowych i imprezowych, który obowiązuje zawsze od środy do soboty, w naszej przestrzeni eventowej Peron 5! Lub dajcie się ponieść zabawie podczas największej imprezy świątecznej w Trójmieście: Stacja Xmas Party | Xmas: sweaters x cocktails x live band x dancing | 16.12.23

Chcecie mieć więcej prywatności, oddzielną salę, a nawet kolację serwowaną? Wszystko jest do zrobienia! Sprawdźcie poniżej jakie są nasze pomysły na Wasze wydarzenie. ZOBACZ WSZYSTKIE NASZE PRZESTRZENIE

Przy spotkaniach o mniej formalnym charakterze, mamy możliwość wydzielenia pełnej wybranej strefy lub jej części tylko dla Was. Polecamy tu nasz bar piwny The Beer Spot lub Tiki Bar Funky Monkey. Każdą wybraną przestrzeń możemy zaaranżować według Waszych preferencji, biorąc pod uwagę liczbę zaproszonych Gości oraz Wasze specjalne wymagania dotyczące sposobu ustawienia stołów, formy i rodzaju poczęstunku, a także zapewnimy profesjonalną obsługę.

A może tym razem integracja z nutą kreatywności? Dla grup od kilku do kilkudziesięciu osób proponujemy warsztaty kulinarne w naszym studiu The Kitchen. Zajęcia z gotowania mogą odbyć się wówczas w dowolnej tematyce -od świątecznej po sushi i neapolitańską pizzę – wachlarz jest szeroki! Nie dajcie się jednak zwieść, to nie będzie zwykłe gotowanie. Nasze spotkania kulinarne zawsze okraszone są wyskokowymi napojami, dobrą muzyką i świetną zabawą.

Żadna z powyższych propozycji nie jest wystarczająco oficjalna, a takiej właśnie szukacie? Planujecie przemówienia, atrakcje, uroczysty bankiet? Może imprezę taneczną z zespołem lub DJ’em? Możecie wynająć na wyłączność całą naszą salę PERON 5, która zaprojektowana jest w pięknej stylistyce art deco. Nasz zespół eventowy z przyjemnością przygotuje odpowiednio przestrzeń, szef kuchni The Kitchen zadba o najlepsze menu w formie bufetu lub w formie serwowanej, a manager baru skomponuje idealną ofertę open baru. Peron 5, to przestrzeń, w której możemy ugościć aż do 160 osób w konwencji koktajlowej oraz około 100 osób w formule bankietowej. Dysponujemy zapleczem technicznym i sceną, wieloma możliwościami aranżacyjnymi i pięknym widokiem.

Jak widzicie, nasza oferta jest na tyle elastyczna, że każdy znajdzie rozwiązanie szyte na swoją miarę! Do tego fantastycznie skomunikowana, niezwykle przyjazna lokalizacja w centrum Wrzeszcza – idalnie.

kontakt: eventy@stacjafoodhall.pl

Potrzebujesz konkretnej, biznesowej oferty? Znajdziesz ją KLIKAJĄC TU