Największa świąteczna impreza tego roku odbędzie się 16 grudnia w STACJI FOOD HALL! Ubierzcie się w najbardziej obciachowe świąteczne swetry i bez cienia wstydu ruszcie na parkiet, by tańczyć przy świątecznych hitach z każdej dekady.

🎅 XMAS SWEATERS
Wiemy, że je lubicie, polujecie na nie w każdym szmatlandzie, każdego roku. Wiemy, że jednak trochę się ich wstydzicie, ale gdy tylko nadaży sie okazja… 16 grudnia ubierzcie się w swoje najbardziej obciachowe świąteczne swetry i chodźcie do Stacja Food Hall! Dany outfit obowiązuje przez cały dzień, jednak od 19:00 do 22:00 odbędzie się konkurs na Najbardziej Obciachowy Świąteczny Sweter, w którym do wygrania będą KARTY PODARUNKOWE
🎁 I miejsce – 150 zł na food&drink w Stacji
🎁 II miejsce – 100 zł na food&drink w Stacji
🎁 III miejsce – 50 zł na food&drink w Stacji

🎅 XMAS COCKTAILS
Na wszystkich naszych cocktail barach:
🎄Bar Centralny
🎄Funky Monkey Tiki Bar
🎄Peron 5
serwować Wam będziemy najlepsze, najbardziej zjawiskowe i najpyszniejsze świąteczne koktajle. Zwolnijcie pamięć w smartfonach i ajfonach, bo nie będziecie mogli przestać robić zdjęć. Tu sprawdzicie pełne koktajlowe menu!

🎅 XMAS LIVE BAND & DANCING
Nasz szalony Peron 5 House Band, w ramach imprezowego cyklu Rhythm of the night, tym razem porwie Was do tańca przy dobrze znanych Wam nutach świątecznych przebojów z każdej dekady!
Before party: 19:00
Peron 5 House Band: 22:00
Dress code: świąteczne sweterki i wygodne buty.
Wstęp wolny – wiadomo!

Jeżeli planujecie w tym czasie wyjście firmowe, to koniecznie zajrzyjcie tu: SPOTKANIA ŚWIĄTECZNE I WIGILIE FIRMOWE W STACJI FOOD HALL