Browar Rockmill Sp. Z O.O. powstał w 2018 roku, kontynuując rozwój stworzonego w 2017 projektu. Pochodzą z pięknego, starego Gdańska, gdzie tradycje piwowarskie są bardzo silnie zakorzenione historycznie. Ale to na pewno wiecie!

Już od początku istnienia, piwa spod znaku Rockmill zdobyły uznanie zarówno w kraju jak i za granicą co zaowocowało otrzymaniem wyróżnienia za najlepszy nowy polski browar 2017r, przyznanym przez prestiżowy portal ratebeer.com. Od startu również, nieprzerwanie zdobywają medale na rozmaitych konkursach piwnych, organizowanych w tak Polsce jak i na całym świecie. Do największych sukcesów należą na pewno złoty medal i nagroda Best of Show na prestiżowym Brussels Beer Challenge’20 oraz podwójne złoto w Asia Beer Challenge’20. Biorą też udział w licznych festiwalach piwnych w Polsce i całej Europie.

Działają jako browar kontraktowy, współpracując z czołowymi browarami stacjonarnymi, zapewniającymi najlepszą jakość warzenia i rozlewu. Planują jednak inwestycję we własny browar produkcyjny, by mieć większą kontrolę nad całym procesem. Współpracują także z renomowanymi piwowarami, nie zamykając się jednak na debiutantów i tworząc im szansę rozwoju. Starają się by ich piwa były w swoich stylach oryginalne i rozpoznawalne. Odchodzą od utartych szlaków, nie zapominając jednak o jakże ważnej klasyce i nieśmiertelnych hitach. W swoim portfolio mają już ponad 100 piw, coraz więcej z nich powstających w kooperacjach z zaprzyjaźnionymi browarami oraz lokalami, tak z Polski, jak i zza granicy. Robienie ich sprawia im cały czas bardzo dużą frajdę.

Ich piwa znajdziecie podpięte na kranach i w sklepowych lodówkach na terenie całej Polski, jak i około 18 krajów świata! Współpracują z lokalnymi i zagranicznymi dystrybutorami oraz bezpośrednio z lokalami i sklepami, ciągle zwiększając zasięg, by dotrzeć ze swoimi piwami do jak najszerszego grona miłośników dobrego piwa.

4-5.11.23 | The Beer Spot w Stacji Food Hall

Dołączcie do wydarzenia i BĄDŹCIE!
Niedługo zdradzimy Wam jakie piwa znajdziecie na kranach 😀