Już 10 czerwca, w długi czerwcowy weekend Dominik i Krzychu z Browaru Lubrow przejmują nasze beerspotowe krany!

Browar Lubrow to Wasz ulubiony browar stacjonarny z Borcza, urokliwej wsi na Kaszubach. Choć początkowo browar działał jako restauracyjny i mieścił się w Gdańsku, to od 2020 roku całość sprzętu mieści się w zabytkowej, klimaciarskiej stodole, a ich piwa z każdym warzeniem stają się coraz lepsze. Ekipa Lubrowa stawia na jakość, różnorodność oraz ambitne projekty tj. piwa fermentacji spontanicznej, warzone tradycyjnymi metodami jak w Belgii.

Lubrow to jedyny browar w Polsce, który całą ofertę swoich piw, puszkuje w małe puszki 330 ml. Ekipa browaru to dwóch braci – Tomek i Dominik, którzy zrewolucjonizowali podejście w browarze, a Grzesiek i Krzysiek pomagają budować to piękne piwne imperium. 

Sprawdźcie co będą dla Was mieli podczas beerspotowego kranoprzejęcia:

Dobre, takie tropikalne! (PRZEDPREMIEROWO): słodko-kwaśny i puszysty pastry sałerek z liczi i calamansi

Lighthouse IPA (PREMIEROWO): soczysta i aromatyczna IPA chmielona amerykańską odmianą chmielu eksperymentalnego HBC 630 oraz polską odmianą Książęcy. Nuty owocków tropikalnych, truskawki, poziomki i cytrusów. 

West Coast IPA (ŚWIEŻYNKA): IPA, którą upichcili wspólnie z browarem Recraft. Wytrawna, gorzka i oldschoolowa, dla prawdziwych fanów goryczki! 

Słodowy (STAŁA OFERTA): klasyczny lager w stylu wiedeńskim, który uraczy każdego miłośnika dobrego, klasycznego piwa.