Jedyne w Polsce show muzyczno – taneczne z najlepszą burleską, wokalem i muzyką na żywo!

Wejdź do świata dam i gentlemanów, rewii, kabaretu, wyrazistego stroju i makijażu. Tutaj emocje kokietują, ruch flirtuje, a elegancja oczarowuje!

Dziewięciu artystów, najlepsza burleska, muzyka na żywo, taniec musicalowy, konferansjerka i za każdym razem inny tematycznie program, czyli półtorej godziny porywającego show! Programem Boudoir Night zaczynamy nowy cykl gdańskich wydarzeń SHOW BURLESQUE DANCE & LIVE BAND – zadziorną odsłonę wieczoru z burleską i bandem na żywo w Peronie 5. Będziemy niegrzeczni!

BOUDOIR NIGHT | 17-05-2023 | KUP BILET

„I wanna be evil” – śpiewała Eartha Kitt, która stała się inspiracją do powstania najnowszego pokazu anielsko pięknej, złotowłosej Lillet L’amour (m.in. Miss Warszawy 2022, królowa burleski na festiwalu w Zurichu). Najlepsza, widowiskowa burleska naszej headliner’ki tylko u nas w akompaniamencie muzyki na żywo!

Tego wieczoru usłyszycie również barwny wokal Kate Rex, energetyczne i pełne humoru prowadzenie Wojtka Lechończaka („Cieniu”) oraz wokalno-taneczne popisy ekipy Show Burlesque Dance z wystrzałowymi choreografiami Kingi Malewskiej. Całość dopełni aranżacja muzyczna Sebastiana Łobosa z instrumentalnym zespołem kontrabasu, perkusji, saksofonu i pianina.

Świętujemy sztukę w pełnym wymiarze – żarty, burleska, taniec, wokale, band na żywo i kabaretowe prowadzenie – przyjdź i zobacz jedyne takie wydarzenie w Polsce.

OBSADA:
Kinga Malewska – scenariusz, produkcja, choreografia
Lillet L’amour – burleska
Wojtek Lechończak „Cieniu” – prowadzenie, wokal
Sebastian Łobos – piano
Kate Rex – wokal
Anna Yefimenko „Miss Erida” – taniec
Karolina Świetlaga – taniec
Ion Virlan – kontrabas, gitara basowa
Michał Lasota – perkusja
Jakub Luboiński – saksofon, wokal

SPARKLING BUBBLES | 31-05-2023 | KUP BILET

Kolejny piękny wieczór z Show Burlesque Dance Live Band i najgorętszą imprezą w mieście! Sparkling Bubbles to program, w którym poczęstujemy Was najlepszymi muzycznymi kąskami i tanecznym performance’m w połyskujących kostiumach i przy licznych toastach bąbelkami.

Gwiazdą wieczoru będzie znana Wam już zjawiskowa Lillet L’amour!

Zapraszamy na rewię, kabaret i musical z widowiskowymi numerami burleskowymi oraz wokalnymi wykonami naszych wokalistek i wokalistów do akompaniamentu band’u pod kierownictwem wirtuoza pianina – Sebastiana Łobosa oraz zobaczycie najlepszą taneczną burleskę w wykonaniu miss piękności i w towarzystwie choreografii wyczynowych tancerek.

Przyjdź i zobacz to jedyne w Polsce wydarzenie w trzech odsłonach. Koktajle, wyśmienite menu, atmosfera rodem z lokali trzymanych w tajemnicy podczas prohibicji. Show z emocjami i burleską na najwyższym poziomie!

OBSADA:
Kinga Malewska – scenariusz, produkcja, choreografia
Lillet L’amour – burleska
Wojtek Lechończak „Cieniu” – prowadzenie, wokal
Sebastian Łobos – piano
Kate Rex – wokal
Anna Yefimenko „Miss Erida” – taniec
Karolina Świetlaga – taniec
Ion Virlan – kontrabas, gitara basowa
TBA – perkusja
Adam Bławicki – saksofon


PERON 5 to barowo-eventowa przestrzeń premium, znajdująca się w Stacji Food Hall w Galerii Metropolia w Gdańsku. Można tu zarezerwować ustronny stolik, zamówić drinka, posłuchać muzyki na żywo i zrelaksować się w kulturalnej atmosferze i przytulnym wystroju utrzymanym w stylu art deco. Tłem sceny Peronu 5 jest wspaniały widok na nocną panoramę Gdańska.